797 797 097
kontakt@sankros.pl

Informujemy, że w związku z niską frekwencją podróżnych od dnia 4.11.2017r zawieszamy wykonywanie kursów na trasie KROSNO - RZESZÓW.

 

 

ROZKŁAD JAZDY NA TRASIE KROSNO – RZESZÓW – KROSNO

KROSNO – STRZYZÓW – RZESZÓW                                                                                                                       

 

Lp D D D D,6 D D D,6,7 D D,6,7 5,6,7 6,7
1 Krosno DA Naftowa 4:25 7:15 8:00 9:00 10:50 11:30 13:45 15:15 15:50 18:05 20:15
2 Krosno Tysiąclecia HSG 3 4:27 7:17 8:02 9:02 10:52 11:32 13:47 15:17 15:52 18:07 20:17
3 Krosno Huta Techniczna 4:28 7:18 8:03 9:03 10:53 11:33 13:48 15:18 15:53 18:08 20:18
4 Krosno Turaszówka ZSE 4:32 7:22 8:07 9:07 10:56 11:37 13:52 15:21 15:56 18:12 20:22
5 Krosno Turaszówka Ob. Drog 4:33 7:23 8:08 9:08 10:57 11:38 13:53 15:23 15:57 18:13 20:23
6 Potok 4:35 7:25 8:10 9:10 10:59 11:40 13:55 15:25 15:59 18:15 20:25
7 Ustrobna 4:37 7:27 8:12 9:12 11:01 11:42 13:57 15:27 16:01 18:17 20:27
8 Ustrobna Gąsienica 4:39 7:29 8:14 9:14 11:03 11:44 13:59 15:29 16:03 18:19 20:29
9 Bajdy 4:41 7:31 8:16 9:16 11:05 11:46 14:01 15:31 16:05 18:21 20:31
10 Wojaszówka 4:43 7:33 8:18 9:18 11:07 11:48 14:03 15:33 16:07 18:23 20:33
11 Przybówka Skrz. 4:45 7:35 8:20 9:20 11:09 11:50 14:05 15:35 16:09 18:25 20:35
12 Przybówka PKP 4:48 7:38 8:23 9:23 11:13 11:53 14:08 15:38 16:13 18:28 20:38
13 Widacz 4:50 7:40 8:25 9:25 11:15 11:55 14:10 15:40 16:15 18:30 20:40
14 Twierdza 4:52 7:42 8:27 9:27 11:17 11:57 14:12 15:42 16:17 18:32 20:42
15 Frysztak 4:55 7:45 8:30 9:30 11:20 12:00 14:15 15:45 16:20 18:35 20:45
16 Pułanki 4:57 - 8:32 9:32 11:22 12:02 14:17 15:47 16:22 18:37 20:47
17 Cieszyna 4:59 - 8:34 9:34 11:24 12:04 14:19 15:49 16:24 18:39 20:49
18 Wiśniowa 5:01 - 8:36 9:36 11:26 12:06 14:21 15:51 16:26 18:41 20:51
19 Kalembina 5:03 - 8:38 9:38 11:28 12:08 14:23 - 16:28 18:43 20:53
20 Kożuchów 5:05 - 8:40 9:40 11:30 12:10 14:25 - 16:30 18:45 20:55
21 Tułkowice 5:07 - 8:42 9:42 11:32 12:12 14:27 - 16:32 18:47 20:57
22 Dobrzechów 5:09 - 8:44 9:44 11:34 12:14 14:29 - 16:34 18:49 20:59
23 Dobrzechów Stawy 5:11 - 8:46 9:46 11:36 12:16 14:31 - 16:36 18:51 21:01
24 Strzyżow Sobieskiego 5:13 - 8:48 9:48 11:37 12:18 14:33 - 16:37 18:53 21:03
25 Strzyżów Osiedle ul. Łukasiewicza 5:15 - 8:50 9:50 11:39 12:20 14:35 - 16:39 18:55 21:05
26 Żarnowa 5:19 - 8:54 9:54 11:42 - 14:39 - 16:42 18:59 21:09
27 Glinik Charzewski 5:21 - 8:56 9:56 11:44 - 14:41 - 16:44 19:01 21:11
28 Zaborów 5:24 - 9:00 10:00 11:47 - 14:44 - 16:47 19:05 21:15
29 Zaborów Ośrodek 5:27 - 9:02 10:02 11:49 - 14:47 - 16:49 19:07 21:17
30 Czudec Jasielska 5:29 - 9:04 10:04 11:51 - 14:49 - 16:51 19:09 21:19
31 Czudec Szkoła ul. Rzeszowska 5:31 - 9:06 10:06 11:53 - 14:51 - 16:53 19:11 21:21
32 Babica DPS 5:35 - 9:10 10:10 11:57 - 14:55 - 16:57 19:15 21:25
33 Babica Kolonia 5:39 - 9:14 10:14 12:01 - 14:59 - 17:01 19:19 21:29
34 Babica 5:41 - 9:16 10:16 12:03 - 15:01 - 17:03 19:21 21:31
35 Wisłoczanka nż. 5:44 - 9:19 10:19 12:05 - 15:04 - 17:05 19:24 21:34
36 Lutoryż nż 5:46 - 9:21 10:21 12:08 - 15:06 - 17:08 19:26 21:36
37 Boguchwała 5:49 - 9:24 10:24 12:12 - 15:09 - 17:12 19:29 21:39
38 Rzeszów Zwięczycka 04 5:51 - 9:26 10:26 12:15 - 15:11 - 17:15 19:31 21:41
39 Rzeszów Podkarpacka/Matuszczaka 5:53 - 9:28 10:28 12:19 - 15:13 - 17:19 19:33 21:43
40 Rzeszów Dąbrowskiego Kościół 5:56 - 9:31 10:31 12:23 - 15:16 - 17:23 19:36 21:46
41 Rzeszów Dworzec Lokalny 6:02 - 9:37 10:37 12:27 - 15:22 - 17:27 19:42 21:52
Średnia prędkość techniczna 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3
Średnia prędkość komunikac. 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9

Oznaczenia: D-kursuje od poniedziałku do piątku 5-kursuje w piątki 6-kursuje w soboty 7- kursuje w niedziele

 

 

 

ROZKŁAD JAZDY NA TRASIE KROSNO – RZESZÓW – KROSNO

RZESZÓW– STRZYZÓW – KROSNO                                                                         

Lp D D D D D D,6 D D D,6,7 D,6,7 5,6,7 6,7
1 Rzeszów Dworzec Lokalny - - 7:00 - 10:30 11:40 - 12:50 16:00 18:20 20:10 23:10
2 Rzeszów Dąbrowskiego Kościół - - 7:03 - 10:33 11:43 - 12:53 16:03 18:23 20:13 23:13
3 Rzeszów Podkarpacka/Matuszczaka - - 7:06 - 10:36 11:46 - 12:56 16:06 18:26 20:16 23:16
4 Rzeszów Zwięczycka 03 - - 7:08 - 10:38 11:48 - 12:58 16:08 18:28 20:18 23:18
5 Boguchwała - - 7:10 - 10:40 11:50 - 13:00 16:10 18:30 20:20 23:20
6 Lutoryż nż - - 7:13 - 10:43 11:53 - 13:03 16:13 18:33 20:23 23:23
7 Wisłoczanka nż. - - 7:15 - 10:45 11:55 - 13:05 16:15 18:35 20:25 23:25
8 Babica - - 7:17 - 10:47 11:57 - 13:07 16:17 18:37 20:27 23:27
9 Babica Kolonia - - 7:19 - 10:49 11:59 - 13:09 16:19 18:39 20:29 23:29
10 Babica DPS - - 7:23 - 10:53 12:03 - 13:13 16:23 18:43 20:33 23:33
11 Czudec Szkoła ul. Rzeszowska - - 7:27 - 10:57 12:07 - 13:17 16:27 18:47 20:37 23:37
12 Czudec Jasielska - - 7:29 - 10:59 12:09 - 13:19 16:29 18:49 20:39 23:39
13 Zaborów Ośrodek - - 7:31 - 11:01 12:11 - 13:21 16:31 18:51 20:41 23:41
14 Zaborów - - 7:33 - 11:03 12:13 - 13:23 16:33 18:53 20:43 23:43
15 Glinik Charzewski - - 7:36 - 11:06 12:16 - 13:26 16:36 18:56 20:46 23:46
16 Żarnowa - - 7:38 - 11:08 12:18 - 13:28 16:38 18:58 20:48 23:48
17 Strzyżów Osiedle ul. Łukasiewicza - 7:00 7:41 - 11:11 12:21 13:00 13:31 16:41 19:01 20:51 23:51
18 Strzyżow Sobieskiego - 7:02 7:42 - 11:12 12:22 13:02 13:32 16:42 19:02 20:52 23:52
19 Dobrzechów Stawy - 7:04 7:44 - 11:14 12:24 13:04 13:34 16:44 19:04 20:54 23:54
20 Dobrzechów - 7:06 7:46 - 11:16 12:26 13:06 13:36 16:46 19:06 20:56 23:56
21 Tułkowice - 7:08 7:48 - 11:18 12:28 13:08 13:38 16:48 19:08 20:58 23:58
22 Kożuchów - 7:10 7:50 - 11:20 12:30 13:10 13:40 16:50 19:10 21:00 00:00
23 Kalembina - 7:12 7:52 - 11:22 12:32 13:12 13:42 16:52 19:12 21:02 00:02
24 Wiśniowa 5:40 7:15 7:55 8:05 11:25 12:35 13:15 13:45 16:55 19:15 21:05 00:05
25 Cieszyna 5:42 7:17 7:57 8:07 11:27 12:37 13:17 13:47 16:57 19:17 21:07 00:07
26 Pułanki 5:44 7:19 7:59 8:09 11:29 12:39 13:19 13:49 16:59 19:19 21:09 00:09
27 Frysztak 5:46 7:21 8:01 8:11 11:31 12:41 13:21 13:51 17:01 19:21 21:11 00:11
28 Twierdza 5:49 7:24 8:04 8:14 11:34 12:44 13:24 13:54 17:04 19:24 21:14 00:14
29 Widacz 5:51 7:26 8:06 8:16 11:36 12:46 13:26 13:56 17:06 19:26 21:16 00:16
30 Przybówka PKP 5:53 7:28 8:08 8:18 11:38 12:48 13:28 13:58 17:08 19:28 21:18 00:18
31 Przybówka Skrz. 5:57 7:32 8:12 8:22 11:42 12:52 13:32 14:02 17:12 19:32 21:22 00:22
32 Wojaszówka 5:59 7:34 8:14 8:24 11:44 12:54 13:34 14:04 17:14 19:34 21:24 00:24
33 Bajdy 6:01 7:36 8:16 8:26 11:46 12:56 13:36 14:06 17:16 19:36 21:26 00:26
34 Ustrobna Gąsienica 6:03 7:38 8:18 8:28 11:48 12:58 13:38 14:08 17:18 19:38 21:28 00:28
35 Ustrobna 6:05 7:40 8:20 8:30 11:50 13:00 13:40 14:10 17:20 19:40 21:30 00:30
36 Ustrobna Nowa Wieś 6:06 7:41 8:21 8:31 11:51 13:01 13:41 14:11 17:21 19:41 21:31 00:31
37 Potok 6:08 7:43 8:23 8:33 11:53 13:03 13:43 14:13 17:23 19:43 21:33 00:33
38 Krosno Turaszówka Ob. Drog 6:09 7:44 8:24 8:34 11:54 13:04 13:44 14:14 17:24 19:44 21:34 00:34
39 Krosno Turaszówka ZSE 6:11 7:46 8:26 8:36 11:56 13:06 13:46 14:16 17:26 19:46 21:36 00:36
40 Krosno Tysiąclecia HSG3 6:15 7:50 8:30 8:30 12:00 13:10 13:50 14:20 17:30 19:50 21:40 00:40
41 Krosno DA Naftowa 6:18 7:52 8:33 8:32 12:03 13:13 13:53 14:23 17:33 19:53 21:43 00:43
42 Krosno Podwale - 7:54 - 8:35 - - - - - - - -
43 Krosno Kino - 7:55 - 8:37 - - - - - - - -
Średnia prędkość techniczna 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3 54,3
Średnia prędkość komunikac. 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9 44,9

Oznaczenia: D-kursuje od poniedziałku do piątku 5-kursuje w piątki 6-kursuje w soboty 7- kursuje w niedziele



 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie